پیشگیری از دزدیده شدن دوچرخه

پیشگیری از دزدیده شدن دوچرخه

پیشگیری از دزدیده شدن دوچرخه 1000 500 admin

پارک دوچرخه در یک نقطه بسیار واضح

از پارک کردن دوچرخه در مقابل سینماها، موزه ها، مدرسه ها، ایستگاه های مترو و سایر مکان هایی که دارای بازدید کننده های زیادی است، اجتناب کنید. در عوض، دوچرخه خود را در مقابل یک کافی شاپ یا رستوران پارک کنید، زیرا مشتریان این مغازه ها اکثر اوقات پشت پنجره ها نشسته اند. مشتری ها بیشتر اوقات به خیابان نگاه می کنند و در حین لذت بردن از غذای خود مواظب دوچرخه شما نیز هستند!

دوچرخه را در مکان های مخصوص پارک دوچرخه پارک نکنید

این نوع مکان ها نه تنها برای ایجاد خراش و از بین رفتن رنگ دوچرخه هستند، بلکه برای دزد ها نیز حاشیه امنیت خوبی ایجاد می کنند. ریسک دزدیدن یک دوچرخه تنها بسیار بیشتر از دزدیدن یم دوچرخه از میان انبوهی از دوچرخه ها است.

چند وقت یکبار نقاط پارک دوچرخه را عوض کنید

از پارک دوچرخه در یک نقطه خاص اجتناب کنید، مکان های پارک را تغییر دهید تا مشاهدات از کارهای روزانه شما کم شود. در عوض، در مکان های عمومی تردد داشته باشید و از کارگران یا افرادی که در آن مکان دارای شغل ثابتی هستند بخواهید نگاهی به دوچرخه شما بیاندازند.

دوچرخه را از خیابان و ورودی فاضلاب دور نگه دارید

آیا تابحال دوچرخه هایی را دیده اید که در کنار جاده ها توسط عابران دچار آسیب شده اند؟ بنابراین با پارک دوچرخه خود در کناره پیاده رو ها، آن را از اتوبوس ها و رانندگان بی اعصاب دور کنید. دوچرخه را در کناره پیاده رو ها و کنار علائم راهنمای شهرداری یا علائم راهنمایی رانندگی قرار دهید. در این مکان ها دوچرخه را موازی با جوب آب پارک کنید.

در مورد زدن قفل باهوش باشید

بهترین راه برای قفل کردن دوچرخه این است که قفل را دور چرخ عقب، دقیقا در جایی که با مثلث پشتی فریم در تماس است، بیاندازیم. با این وجود است که هم فریم و هم چرخ دوچرخه نمی توانند جایی بروند، زیرا قفل از چرخش چرخ جلوگیری می کند.

به نوع پارک کردن خود توجه کنید

حمل کردن یک عدد قفل برای ایجاد امنیت کافی است، و نیازی به قفل های کابلی یا چیزی که چرخ ها را به طور مجزا قفل کند نیست. اگر از چندین قفل به طور همزمان استفاده کنید، بدین معنی است که قصد دارید دوچرخه خود را برای یک مدت طولانی در این مکان بگذارید.
با تشکر از این که وی آی پی بایک را انتخاب کردید

دیدگاهی بگذارید

برند اول صنعت دوچرخه

افتخار ما “میزبانی” شماست

طراحی و اجرا توسط نت وان

…Vipbike Means The Best

میزبانی بهترینانی همچون شما ، افتخار ماست

ما معنایی دیگر به دوچرخه می بخشیم

گشت و گذار خود را آغاز کنید